Firma rekomendowana
przez zadowolonych klientów
Warszawa
Fotograf Flash Studio
Usługi fotograficzne
5.00

Poznaj nas

Fotografowanie to dla nas nie tylko praca, lecz również miejsce w życiu. To pasja i niekończące się wyzwanie. Bo dobre zdjęcie, oprócz techniki i odpowiedniego fachu w rękach, to zdolność obserwacji i umiejętność nawiązania kontaktu z drugim człowiekiem. Zawsze staramy się połączyć te wszystkie składowe, aby utrzymywać jak najwyższy poziom naszych usług.Współpracowaliśmy przy wielu różnorodnych projektach fotograficznych, które dostarczyły nam sporo wyzwań, a zebrane doświadczenie jest dla nas bezcenne. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych sesji zdjęciowych oraz co najważniejsze liczne grono zadowolonych klientów. 

Nasz zespół realizuje różnorodne projekty zarówno z zakresu fotografii reklamowej i modowej, wizerunkowej, fotografii portretowej, fotografii biznesowej i korporacyjnej, jak i fotografii wnętrz oraz fotografii architektury. Naszą specjalnością stało się fotografowanie ludzi i obrazowanie natury każdego z nas. Tworzymy zdjęcia do materiałów reklamowych, plakatów, katalogów, billboardów.


Fotograf Flash Studio
Usługi fotograficzne
NIP: 777 -777- 72- 77

ul. Aleje Jerozolimskie 30 / 15
Warszawa

tel.: 500 000 300
email: kontakt@flashstudio.pl

Dlaczego właśnie my

Organizujemy i kompleksowo realizujemy różnorakie sesje fotograficzne „od koncepcji do druku” ( całościowa organizacja planu zdjęciowego, w tym przygotowanie scenariusza sesji, research i wynajem przestrzeni pod realizację zdjęć, możliwość zapewnienia odpowiedniej scenografii i rekwizytów, przeprowadzenie castingu na modeli, wyszukiwanie osób poprzez agencje modelek i modeli, przygotowanie modeli do zdjęć (wizaż i stylizacja), postprodukcja (obróbka w programie graficznym), wydruki oraz systemy prezentacji fotografii we wnętrzach.

Ściśle współpracujemy z najwyższej klasy wizażystami, stylistami i fryzjerami, oraz z drukarniami, którzy współtworzą efekty naszych produkcji. Współpracujemy z wieloma studiami fotograficznymi o różnorakich gabarytach i różnym przeznaczeniu. Dysponujemy przenośnym studiem, które możemy zaaranżować w dowolnej lokalizacji oraz rozbudowanym zapleczem sprzętowym, co gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi każdego zlecenia. Pracujemy na profesjonalnych kamerach cyfrowych i analogowych w studio, w plenerze oraz w każdej innej lokalizacji.

W ramach działalności naszego studia możemy Państwu zaoferować:


Rekomendacje

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak.Marek Blachnio to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani

Robert i Paulina

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Z całą odpowiedzialnością moralną polecam:)))

Ania

Dziękujemy serdecznie za zdjęcia, są bardzo ładne, masz dobre oko! Pozdrawiamy

Anna Nowak

Nasze fotograficzne spotkania to zdecydowanie najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu i rozwijanie swoich umiejętności, jaki można byłoby sobie wymarzyć.

Kasia

Galeria

Nasz zespół

Adam Nowak
Fotograf

Dzięki współpracy z redakcją gazety zajmuje się z kolei wykonywaniem fotografii, które będą obrazować materiał tekstowy zamieszczony w prasie. Wykonuje zdjęcia podczas różnych wydarzeń, imprez.

Tel: 500 000 000
E-mail: adam@flashstudio.pl
Kasia Jastrzębska
Fotograf

Wykonuje zdjęcia do dokumentów (legitymacyjne, paszportowe, do dowodu osobistego, do prawa jazdy), zdjęcia okolicznościowe (śluby, chrzciny, komunie, fotografie szkolne), zdjęcia portretowe, reklamowe czy reportażowe.

Tel: 500 000 000
E-mail: kasia@flashstudio.pl
Bartosz Wrona
Fotograf krajobrazu

Zajmuje się także ich wywoływaniem i tworzeniem odbitek z materiałów dostarczonych przez klientów, różnego rodzaju obróbką zdjęć (odświeżanie starych fotografii, retusz, zmiana kolorów, dodawanie lub usuwanie elementów)

Tel: 500 000 000
E-mail: pawel@flashstudio.pl
Paweł Biadosz
Fotograf

Specjalizuję się w  jednym rodzaju wykonywanych fotografii (np. zdjęcia ślubne, fotografia artystyczna).                                                                                                                                                                     

Tel: 500 000 000
E-mail: pawel@flashstudio.pl

Wywiad z fotografem Radosławem Rędzikowskim dla Flawless Magazine

Moja historia zaczyna się dość zwyczajnie, pierwszy aparat – radziecka Smiena brata, którą bawiłem się w wieku 7 lat, potem Zenit ojca i ciemnia od wujka, którą urządziłem w piwnicy, tak w wieku 14 lat straciłem dla fotografii głowę. Dostałem się do szkoły fotograficznej, ale po dwóch latach czułem się skrępowany sztywnymi zasadami narzucanymi przez wykładowców. Od zawsze interesował mnie portret i fotografowanie ludzi, ale to zajęcia z portretu właśnie okazały się największym rozczarowaniem, skupiały się na technice i nie uczyły patrzenia, myślenia o fotografii… Po szkole moją jedyną i najważniejszą modelką została moja kilkumiesięczna córka, a po jakimś czasie aparat na lata trafił do szafy. Gdy wróciłem do fotografii nastała już era cyfrowa, fotografia analogowa zeszła na drugi plan, nie pozwalała na szybką i tanią pracę, musiałem się przestawić i wielu rzeczy uczyć się od nowa. Do dziś tęsknię za ciemnią, brakuje mi emocji podczas przeglądania wywołanej kliszy, ale to właśnie sprzęt cyfrowy pozwolił mi zacząć zarabiać na fotografii.
Czytaj więcej
[zamknij okno]
[zamknij okno]